Membri de Onoare ai clubului Budo Gym – Budo Gym Club - kyokushin karate

Membri de Onoare ai clubului Budo Gym

Shihan Shigeru TABATA (Japonia), PRESEDINTELE ORGANIZATIEI MONDIALE DE KARATE KYOKUSHIN DIN JAPONIA -> Presedinte de onoare <- 8 Dan Kyokushin karate

Shihan Yasuhiro SHICHINOHE (Japonia) -> Presedinte de onoare <- 8 Dan Kyokushin karate

Raul Barjuan Borrego (Spania) -> Presedinte de onoare <- 5 Dan Kyokushin karate

Anca Wallmen -> Presedinte de onoare <- 4 Dan Kyokushin karate

Marius Gliga -> Presedinte de onoare <- 4 Dan Kyokushin karate

Şerban Andreescu -> Membru de onoare <- 4 Dan Shito-Ryu karate

Ilie Ionescu -> Presedinte de onoare <- 4 Dan Kyokushin karate – Presedinte World Kyokushin Federation Romania

Ticu Placintă -> Presedinte de onoare <- Presedintele Fundatiei pentru Tineret a Municipiului Bucuresti (F.T.M.B.)

Alin Petrache -> Presedinte de onoare <- Presedintele Comitetului Olimpic si Sportiv Roman (C.O.S.R.) 2014-2016

Hanshi Steve Arneil -> Presedinte de onoare <- 10 Dan kyokushin karate – Presedintele si fondatorul International Federation of Karate

Shihan Yoshikazu Koi -> Presedinte de onoare <- 6 Dan kyokushin karate – Presedintele All Japan Kyokushin Union

Ciprian Sora -> Presedinte de onoare <- Campion mondial de Muay Thai

Prof. Adrian Ilie -> Presedinte de onoare <- Director general al Centrului National de Formare si Perfectionare a Antrenorilor

Prof.dr.biochimist Dorel Tocitu -> Presedinte de onoare <-

Semmy Schilt -> Presedinte de onoare <- (Olanda)
Cvadruplu campion mondial al circuitului “K1”


Dave Jonkers -> Presedinte de onoare <- (Olanda)
9 Dan Ashihara karate – managerul si antrenorul lui Semmy Schilt


Giacomo Spartaco Bertoletti -> Presedinte de onoare <- (Italia)
9 Dan Jiu-Jitsu -Presedintele WJJKO, Presedinte IBKKU, Presedinte WASI


Florentin Marinescu -> Presedinte de onoare <- 9 Dan – Presedintele Federatiei Romane de Arte Martiale

Iulian Moisescu -> Presedinte de onoare <- 8 Dan Jiu-Jitsu – Vicepresedinte IBKKU, vicepresedinte WASI

Leonard Voinescu -> Presedinte de onoare <- 8 Dan – Sei Budokai

Florin Mân? -> Presedinte de onoare <- 6 Dan Jiu-Jitsu – antrenorul lotului national de kick boxing

Adrian Ghinea -> Presedinte de onoare <- 6 Dan Karate Do – antrenorul lotului national de seniori

Dorel Bulearca -> Presedinte de onoare <- 5 Dan Kyokushinkai

Gheorghe Bradu -> Presedinte de onoare <- 6 Dan – Kyokushinkai

Lucian Mursez -> Presedinte de onoare <- 4 dan Jiu-Jitsu – Presedinte “Scorseze Security”

Ionut Stefanescu -> Presedinte de onoare <- 3 Dan – Shotokan

Dan Mancas -> Presedinte de onoare <- 2 Dan Aikijutsu

Nicolae Milea -> Presedinte de onoare <- 3 Dan – Kyokushinkai

Petre Grindeanu -> Membru de onoare <- 7 Dan WUSHU- Secretarul general al Federatiei Romane de Arte Martiale

Dan Deliu -> Membru de onoare <- 6 Dan Judo